Симоненко хоче вивісти у кожному селі списки зрадників

Симоненко пропонує вивісити у кожному селі список зрадників - суддів Конституційного суду, які заборонили використання червоних прапорів.

Комуністичний лідер Петро Симоненко обурений рішенням Конституційного суду про заборону використання червоних прапорів Перемоги.

"Розпочинаючи розмову про наші конкретні справи, ми повинні сьогодні сказати один одному і, прийнявши рішення, зробити так, щоб у кожному селі ось цей список зрадників українського народу висів, щоб народ України знав, хто зрадив сьогодні Велику Перемогу", - наголосив Симоненко.

"Сьогодні практично опозорили український народ перед своїми побратимами – росіянами і білорусами, багатонаціональними народами Радянського Союзу", - заявив Симоненко.

"Так звані "судді" забули про свого діда і прадіда, забули про пролиту кров і піт, якими окроплені земля України і всього Радянського Союзу, коли ми добували цю велику перемогу", - сказав Симоненко.

17 червня Конституційний суд прийняв рішення, що використання радянських прапорів під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції.

Рішення КС обумовлене тим, що в Конституції України міститься перелік державних символів, і червоний прапор в ньому відсутній.

Читайте також:

Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

Конституційний суд скасував закон про червоні прапори

Янукович підписав скандальний закон про червоні прапори

У центрі Львова спалили червоний прапор, міліція не відреагувала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: