Син Шухевича поведе націоналістів на вибори

Організатор УНА-УНСО Юрій Шухевич обіцяє об’єднати націоналістів для протистояння антиукраїнським проявам влади.

Націоналістичні сили поки що не планують іти на вибори до Верховної ради єдиним блоком, проте готові до об’єднання для участі в місцевих виборах. Про це розповів син Романа Шухевича, Герой України і організатор УНА-УНСО Юрій Шухевич.

"Зараз не беруся казати, коли націоналісти зможуть пробитися до Верховної ради. Пророцтво – дуже невдячна річ", - вважає він.

Однак він не виключив, що на місцеві вибори можуть піти. "Оскільки участь блоків на цих виборах не дозволена, то потрібно буде визначитися, під прапором якої сили підуть націоналісти. Можливо, у різних регіонах це будуть різні організації – десь популярніший КУН, десь УНА, десь "Тризуб", - зазначив політик.

За його словами, декларацію про об'єднання націоналістичних сил підписували, не думаючи про вибори. "Перш за все зробили це для зближення споріднених сил. Щоб разом реалізовувати культурні програми, протистояти антиукраїнським проявам влади. Пізніше хочемо зібрати лідерів націоналістичних організацій, щоб вони підписали пакт про співпрацю у різних галузях. Про вибори наразі не йдеться", - сказав Шухевич.

Співпрацювати із всеукраїнським об'єднанням "Свобода" учасники декларації не будуть. "Свобода" - найрейтинговіша націоналістична сила, тому вони не хочуть ні з ким об'єднуватися. Пропонують лише вливатися в їхні ряди", - пояснив Шухевич.

Як відомо, 27 червня у Львові було підписано декларацію про об'єднання націоналістичних сил. Документ підписали представники КУН, УНА-УНСО, Української партії, ВО "Тризуб", Центру національного відродження імені Степана Бандери, ОУН-мельниківців, Братства вояків ОУН-УПА, Спілки політв’язнів та репресованих, ГО "Вічна Україна" та низки інших партій та громадських організацій правого спрямування.

Читайте також:

Націоналісти вирішили не думати про Київ і йти в народ 

В Одесі назвали парк іменем Шухевича

Син Шухевича закликав відібрати в Росії Кубань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: