Соцпартію знову очолив Олександр Мороз

Олександр Мороз, який беззмінно керував СПУ протягом 19 років і минулого року поступився посадою Василю Цушку, знову очолив соціалістів.

Головою Соціалістичної партії України було обрано Олександра Мороза замість Василя Цушка, який вирішив залишити посаду через неможливість суміщати її з посадою глави Антимонопольного комітету.

Його кандидатуру на таємному голосуванні підтримали 175 делегатів другого етапу XVII з'їзду СПУ, який пройшов у неділю в Києві.

Всього до виборчих бюлетенів для таємного голосування було внесено дві кандидатури: Олександра Мороза та Миколи Рудьковського. За кандидатуру Рудьковського було віддано 160 голосів, повідомила прес-служба СПУ.

За інформацією голови лічильної комісії з'їзду Валерія Кузнецова, у голосуванні взяли участь 341 делегат з 341 зареєстрованих на з'їзді. Шість бюлетенів було визнано недійсними.

Нагадаємо, перший етап з'їзду СПУ пройшов 31 липня, але на ньому делегати не змогли обрати нового голову, оскільки ніхто з кандидатів не набрав 50% + 1 від загального числа зареєстрованих делегатів. Тоді Рудьковський набрав 162 голоси, а Мороз - 166.

Олександр Мороз беззмінно очолював СПУ 19 років, з року її заснування - 1991-го - до 2010 року. Коли йому на зміну прийшов Василь Цушко, Мороз залишився почесним главою партії.

Читайте також:

Мороз заявив про плани СПУ перейти в опозицію

На з'їзді соціалістів сталася бійка через нецензурний вислів

Рудьковський отримав церковний орден "за благочестиві труди"

Цушко замінив Мороза на посаді глави СПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: