Соратниця Тимошенко стала бабусею

Соратниця Тимошенко стала бабусею

Денисова працювала в уряді Тимошенко / Фото: УНІАН

Старша донька Людмили Денисової народила хлопчика.

Сьогодні екс-міністр праці та соціальної політики України Людмила Денисова стала бабусею. Її старша донька - Олена народила хлопчика.

"Годину тому стала бабусею. Слава Богу, все добре. Я вже бачила онука - він схожий на доньку, я йому вже сказала, що дуже його чекала. Я зараз перебуваю в палаті, чекаю коли їх привезуть ... Я тільки-тільки стала бабусею, досвіду в мене немає, але я сподіваюся, що досвід мами двох дівчаток мені допоможе. Я, звичайно, не особливо знаю, що робити з хлопчиками. Але я буду його любити і цього буде достатньо, щоб у мене все вийшло", - сказала вона.

За словами Денисової, вона хоче, щоб онуки називали її тільки бабусею.

Дитина з'явилася на світ вагою 3850 гр, та зростом - 54 см. Назвати його вирішили на честь батька - Дмитром, це було бажання доньки Денисової.

Екс-міністр зізналася, що вже вирішила, що подарувати доньці на народження первістка, але поки тримає це в секреті - хоче молодим батькам зробити сюрприз.

Як відомо, Денисова працювала міністром праці та соціальної політики в уряді Юлії Тимошенко. Cама донька екс-міністра праці тоді працювала в Міністерстві економіки. А конкретніше - Олена Олександрівна очолила Держінспекцію по контролю за цінами в місті Севастополь. Причому за кілька місяців вона була "підвищена" до керівника Держінспекції Криму. Для цього колишнього керівника цієї інспекції Ірину Кондратюк, що працювала на цій посаді 7 років, "виставили" в Севастополь рятувати ситуацію після керування молодшої Денисової.

Читайте також:

Чоловік міністра Тимошенко поцікавився у дружини, чи йти в уряд

Міністр праці подала на СБУ до суду

Замість підвищення пенсійного віку уряд виводитиме зарплати з "тіні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація