Австралійський будівельник показав королеві Британії голий зад

Молодий будівельник з Сіднея продемонстрував королеві Єлизаветі II голі сідниці, попередньо засунувши між ними прапор Австралії.

Поліція Австралії висунула обвинувачення 22-річному Ліаму Воррінеру, який продемонстрував свій голий зад королеві Єлизаветі II під час її візиту до Брісбена.

За даними австралійської преси, Воррінер – молодий будівельник з Сіднея – оголив свої сідниці, вставив між ними прапор Австралії та в такому вигляді біг за монаршою автоколоною.

Сам юнак стверджує, що королева та її чоловік герцог Единбурзький помахали йому рукою, побачивши, як він біжить. Утім, на думку правоохоронців, ї Величність навряд чи побачила голий зад хлопця.

"Та всі ж бачили чиїсь сідниці. Ви весь час бачите їх по телевізору, ви бачите їх в кіно, і це не заборонено, але показати їх королеві - це вже злочин", - виправдовувався Воррінер.

Але поліція його гумор не оцінила. Хлопця затримали, протримавши трохи у відділку звільнили під заставу, але тепер він має постати перед судом за звинуваченням в ексгібіціонізмі і порушенні громадського порядку.

Воррінер зізнався, що на скандальний вчинок він пішов, посперечавшись з колегами. Ті стверджували, що у нього не вистачить на це сміливості. При цьому юнак не заперечує політичного підґрунтя: він виступає за "скидання еліти корпоративної фінансової диктатури".

Нагадаємо, це вже другий скандальний випадок за час 11-денного візиту Єлизавети II до Австралії. Раніше обурення британців викликав той факт, що прем'єр країни Джулія Гіллард привітала монаршу особу простим кивком голови, хоча, за правилами етикату, мала зробити глибокий реверанс.

Читайте також:

Прем'єр Австралії зганьбила країну, не вклонившись Єлизаветі II (відео)

Австралійські депутати встановили біля парламенту гігантський унітаз

Єлизавета II побила рекорд Георга III Божевільного

Принц Вільям успадкує британський трон, обійшовши батька

Повʼязані теми:

Наступна публікація