Єлизавета II побила рекорд Георга III Божевільного

Британська королева Єлизавета II стала другим за тривалістю правління монархом Альбіону. Попереду - лише королева Вікторія.

Королева Єлизавета II стала другим за тривалістю правління монархом Великобританії - після королеви Вікторії.

12 травня тривалість її правління перевершила царювання короля Георга III Божевільного, який залишався на престолі трохи більше 59 років.

Царювання королеви Вікторії тривало 64 роки. Щоб побити цей рекорд, Єлизавета II повинна правити Британією щонайменше до 10 вересня 2015 року.

Єлизавета II зійшла на престол в 1952 році у віці 21 року. Зараз, незважаючи на поважний вік, королева як і раніше справляється зі своїми обов'язками.

Наступного тижня Єлизавета II відвідає Ірландію. Це буде перший візит британського монарха до колишньої колонії після проголошення незалежності Ірландії в 1921 році.

Нагадаємо, що нещодавно Британія відгуляла монарше весілля – принц Уїльям, який вважається найбільш вірогідним спадкоємцем престолу, одружився з Кейт Міддлтон. Заради майбутніх дітей подружжя британська влада навіть висловила готовність змінити 300-річний закон – Акт про престолонаслідування.

Документ перепишуть у тій частині, яка містить дискримінаційні положення щодо жінок. Зараз за законом жінка може стати британським монархом лише в тому випадку, якщо у неї немає братів. До речі, саме тому Єлизавета II і зійшла на престол. Але якби у неї був брат, нехай навіть набагато молодший за неї, він би став королем Великобританії.

Читайте також:

Кульмінація королівського весілля: принц Уїльям вперше поцілував свою дружину

Королева Британії Єлизавета II зареєструвалася на Facebook

Принц Вільям успадкує британський трон, обійшовши батька

Шофер Єлизавети II продав секрети королеви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: