Принц Вільям успадкує британський трон, обійшовши батька

Єлизавета II приступила до поетапного плану передачі своїх обов'язків 27-річному принцу Вільяму, бо в Чарльзі не бачить майбутнього правителя

Британська газета The Daily Mail оприлюднила витяги з секретного документа, складеного співробітниками казначейства відповідно до вказівок королевиЄлизавети II.

На думку експертів, королева приступила до здійснення плану поступової передачі частини своїх обов'язків 27-річному принцу Вільяму (Вільяму Артуру Філіпу Луїсу).

З новими обов'язками принца (зокрема, з офіційними прийомами, на яких він буде представляти королеву Єлизавету II) пов'язані значні додаткові витрати. Таким чином, найближчим часом принц Вільям стане "тінню короля", наділеною всіма відповідними повноваженнями.

Здійснюючи свій поетапний план, Єлизавета II, з одного боку, намагається полегшити навантаження, яке, на думку багатьох, занадто велика для 83-річної королеви. З іншого боку, вона прагне якомога краще підготувати принца до тієї ролі, яку йому доведеться грати в майбутньому.

Згідно з документом, що став надбанням громадськості, Єлизавета II не бачить короля в принцові Чарльзові, який займає перше місце в списку потенційних претендентів на престол і свідомо спонукає до трону свого старшого онука.

У разі сходження на престол принц Вільям буде називатися "Вільгельм V".

У той же час, Букінгемський палац назвав "цілковитою вигадкою" повідомлення про те, що старший син спадкоємця британського престолу принц Вільям фактично почав приймати справи у королеви Великобританії Єлизавети ІІ.

Представник підтвердив факт того, що Вільям дедалі більше залучається до участі у представницьких заходах, але це, як було заявлено, в жодній мірі не робиться в обхід спадкоємця престолу принца Чарльза.

"Принц Вільям, у міру прийняття ним на себе функцій здійснення патронажу, поступово більше залучається до участі (у виконанні представницьких функцій), однак головною його орієнтацією на найближче майбутнє, як і раніше залишається військова кар'єра", - повідомив представник.

Принц Вільям, старший син Чарльза, принца Уельського і його першої дружини, принцеси Діани, народився 21 червня 1982 року в госпіталі святої Марії в Лондоні. Його хрестини відбулися 4 серпня 1982 року в Букінгемському палаці. По материнській лінії принц Вільям є нащадком короля Якова II, а з боку батька - російського імператора Миколи I.

Юний принц навчався в початковій школі Вевербі, а потім у підготовчій школі Ладгроув в Беркширі. Після закінчення Ітона провів рік в Чилі в якості волонтера благодійної групи Raleigh International. З 2001 по 2005 рік принц навчався в Сент-Ендрюському університеті в Шотландії, спеціалізуючись в історії мистецтв та географії.

З січня по грудень 2006 року Вільям проходив курс навчання в Королівській військовій академії в Сандхерсті.

Читайте також:

Британська королева готова поступитися престолом

Няня продала листи принцеси Діани (відео)

Королева Британії стала жертвою нових правил перетину кордону

Королева Великобританії представила в тронній промові 14 нових законопроектів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: