Сотні підприємців прийшли під Раду протестувати проти Податкового кодексу

Протестувальники тримають плакати "Ні податковому рабству" а також зустрічають депутатів криками "Ганьба!" незалежно від їх фракційної приналежності.

Близько 500 людей під Верховною радою протестують проти внесення Податковим кодексом змін до спрощеної системи оподаткування.

Присутні тримають гасла: "Одеса за єдиний податок на оптову торгівлю та оренду приміщень на ринках", "Податковий кодекс Азарова - ганьба для України", "Ні податковому рабству", "Уряд Азарова - бери шинель...".

Протестувальники також зустрічали депутатів криками "Ганьба!" незалежно від їх фракційної приналежності.

"Ми, учасники акції приїхали до Києва вимагати введення мораторію на внесення змін до єдиного податку, що передбачено Податковим кодексом. Податковий кодекс, запропонований урядом, вбиває спрощенців", - сказала глава організації Чернігівська профспілка підприємців Олена Варнакова.

Нагадаємо, 22 вересня на сайті Верховної ради було офіційно оприлюднено проект Податкового кодексу.

Документ передбачає низку нововведень, зокрема у проекті ПК зазначено, що "фізособи, які ведуть господарську діяльність не за місцем державної реєстрації або по всій території України, отримують одне свідоцтво платника податків і платять податок за ставкою 1500 грн з розрахунку на календарний місяць".

З повним текстом нового Податкового кодексу можна ознайомитись тут.

Читайте також:

Налоговый прорыв

Рада відмовилась запровадити податкові канікули для малого бізнесу

Азаров: після прийняття Податкового кодексу процвітання одразу не прийде

Азаров передав у Раду новий Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: