Смерть електрика на станції "Іподром" пов'язують із поспіхом у будівництві

Дата публікації
Перегляди
2610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть електрика на станції "Іподром" пов'язують із поспіхом у будівництві

Четвер став чорним днем для станції "Іподром"

Ще до смертельної трагедії під час бурових робіт на станції метро ледь не вибухнув газ.

Під час будівництва станції метро "Іподром" у Києві сталося відразу дві надзвичайні події, йдеться в сюжеті ТСН. У четвер, 18 жовтня спочатку стався прорив газопроводу, пізніше смертельно травмувався робітник.

Як повідомили в "Київгазі", під час бурових робіт компанія-субпідрядник не погодила з газовиками свої роботи і зачепила газопровід. Хоча будь-які дії в охоронній зоні газогону мають проводитись у присутності газовиків. В результаті газ витік, його перекрили за 45 хвилин, на весь цей час будівництво зупинилось, а робітників евакуювали.

Тільки розібралися з газом, як ввечері сталася ще страшніша подія. У тунелі на рейки зірвалися два електрики, які монтували освітлення. Свідки розповіли, що чоловіки залізли на ліса, не пристебнувшись ременями.

Як з'ясували слідчі прокуратури, під електриками завалилась конструкція, на якій вони стояли. Висота її була два метри, але один з робітників, 44-річний вінничанин, впав головою просто на рейку, і ця травма виявилась смертельною. Чоловік помер дорогою до лікарні.

"Закрита черепно-мозкова травма, забійна рана голови, клінічна смерть, біологічна смерть", - констатували медики.

Тепер прокуратура вивчає подію детально. Якщо винні ті, хто встановлював будівельні риштовання, слідство може закінчитися для них тюрмою. Максимальна міра покарання - до 8 років позбавлення волі, повідомив прокурор Голосіївського району Києва Олександр Мельничук.

Дехто з будівельників пов'язує нещасний випадок із поспіхом у будівництві. До призначеної дати здачі станції (25 жовтня) залишився тиждень, тож "Іподром" будують у три зміни.

Тим часом, один із працівників "Метробуду" скористався приїздом журналістів, щоб заявити про ще одну проблему - вже третій місяць вони працюють тут безкоштовно. Якщо субпідрядникам ще щось виплачують, то у метробудівців - затримка.

При будівництві нової станції метро у Києві загинув працівник

При будівництві нової станції метро у Києві загинув працівник

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2610
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація