Травмованих у школі дітей немає кому рятувати

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Травмованих у школі дітей немає кому рятувати

Столичні школи не забезпечені медперсоналом

Київські навчальні заклади лише на 70% забезпечені медперсоналом.

Столична прокуратура під час перевірки виявила, що більше 20 тисяч дітей у навчальних закладах не забезпечені ні лікарями, ні медсестрами, повідомляє ТСН.

За даними прокуратури у 30 дошкільних та 13 середніх навчальних закладах відсутнє медичне забезпечнння. Лише 70% навчальних закладів забезпечені медичним персоналом.

Основна причина браку кадрів – мала зарплатня фахівців у школі, адже на повну ставку можуть розраховувати лише медпрацівники, мкі мають 700 дітей у навчальному закладі.

Молоді спеціалісти зовсім не хочуть іти у школи та дитячі садки через важкі умови та замалий заробіток.

Тим часом у шкільних медпунктах, роботи чимало: діти часто травмуються, отримують вивихи та забиття, це ще не враховуючи застуди, хворі животи та голови.

Прокуратура вимагає з'ясувати ситуацію, заохотити медпрацівників до роботи в дошкільних та середніх навчальних закладах.

Тим часом у Київський держадміністрації проблем не бачать та радять викликати "швидку".

"Абсолютно всі навчальні заклади, освітянські засоби забезпечені належною медичною допомогою. Немає у нас підстав на кожний дитячий, на кожний шкільний заклад призначати окремо лікаря, який би там знаходився з ранку до вечора", - повідомив керівник головного Управління охорони здоровя Києва Віталій Мохорєв.

У школах та дитячих садочках відсутня медична допомога

У школах та дитячих садочках відсутня медична допомога
Наступна публікація