У школах та дитячих садочках відсутня медична допомога
З такою заявою звернулася столична Прокуратура. Адже перевірила усі дошкільні та середні навчальні заклади Києва і під час розслідування виявила - більше 20 тисяч дітей не забезпечені ні лікарями, ні медсестрами.