Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи зареєстрували проєкт постанови про відставку Степанова: очільник МОЗ відреагував

Нардепи зареєстрували проєкт постанови про відставку Степанова: очільник МОЗ відреагував

За відставку очільника МОЗ виступають понад 90 нардепів.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував зареєстрований у Верховній Раді проєкт постанови про його відставку та заявив, що її ініціювали депутати "Голосу", які "мали пряме відношення до розвалу медицини".

Про це він сказав в ефірі Сніданку з 1+1.

"Мені здається, як тільки ми починаємо робити якісь серйозні дії щодо "рятування медицини", відразу починається активізація людей, які мали пряме відношення до розвалу цієї медицини, і є  зараз депутатами партії "Голос", яка стала ініціатором цих подій. З наслідками, зокрема, і їх дій, я наразі стикаюся. Свою роботу назвати бездоганною не можу, але я вважаю, що достатньо багато зроблено за цей період. У нас є чіткі плани, що ми будемо робити далі", - заявив очільник МОЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній Раді України зареєстровано проєкт постанови про звернення ВР до Кабінету міністрів України щодо звільнення міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.

Відео Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

У нас в студії Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, із яким ми обговоримо останні новини у медицині. Зокрема, з 1 серпня буде діяти адаптивний карантин з розбивкою областей на зони - від "зеленої" до "червоної". Як відрізнятиметься карантин у цих зонах, які прогнози по захворюваності на коронавірус в Україні на осінь, а також як міністр прокоментує новину про свою можливу відставку — про це все дивіться у записі розмови.    

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

Залиште свій коментар

Вибір редакції