Стерненка відправили під домашній арешт на два місяці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проте сам Стерненко сказав, що це неможливо, оскільки він прописаний в Одесі у військовій частині.

Шевченківський районний суд призначив активісту та колишньому очільнику одеського осередку "Правого сектору" Сергію Стерненку запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Відповідне рішення ухвалив слідчий суддя Володимир Бугіль на засіданні 15 червня.

Відповідно до ухвали, Стерненко має відбувати покарання за місцем прописки. Проте сам Стерненко сказав, що це неможливо, оскільки він прописаний в Одесі у військовій частині. Його туди не можуть пропустити, оскільки він уже не є військовослужбовцем.

Пізніше Стерненко вийшов до прихильників та розірвав ухвалу, оскільки вважає її неправомірною.

суд над Стерненком_2
Фото: Віталій Тисячний

Текст ухвали опублікував у Facebook "Київ інформ".

Домашній арешт по місцю реєстрації Стерненку на 60 діб в Одесі у військовій частині Під судом все, що можна, вже летить в поліцію

Опубліковано Київ Інформ Понеділок, 15 червня 2020 р.

Пізніше у відео в своєму Facebook він пояснив, що прописаний за тією адресою, тому що його там ще в дитинстві прописав батько, який служив у тій військовій частині.

Про цю циркову ухвалу.

Опубліковано Сергієм Стерненком Понеділок, 15 червня 2020 р.

Нагадаємо, сьогодні цілий день суд продовжував обирати запобіжний захід Сергію Стерненку, якого звинувачують у вбивстві та незаконному носінні зброї. Йдеться про справу дворічної давності в Одесі. Пізно ввечері Стерненко разом із дівчиною йшов вулицею, аж раптом на нього напали двоє чоловіків. Це був уже третій напад за кілька місяців. Стерненку почали завдавати травм, а він смертельно поранив одного з нападників.

Відео Що відбувається у столиці під судом, де обирають запобіжний захід Стерненку

У Шевченківському райсуді столиці обирають запобіжний захід для одеського активіста Сергія Стерненка. Ідеться про справу дворічної давності в Одесі. Тоді на Стерненка напали двоє чоловіків - це був уже третій напад за кілька місяців. Обороняючись, активіст смертельно поранив одного з нападників. Що зараз відбувається під судом – у прямому включенні.

Що відбувається у столиці під судом, де обирають запобіжний захід Стерненку

Залиште свій коментар

Вибір редакції