Студенти намалювали "жадібного" Табачника з пейсами

12 жовтня студенти найбільших міст України влаштували всеукраїнську акцію протесту проти запровадження додаткових платних послуг у вузах, які називають не інакше, як поборами.

12 жовтня у Києві, Львові, Житомирі і Рівному пройшли декілька тисячні студентські акції проти постанови Кабінету Міністрів №796, яка вводить платні послуги в університетах. Найбільш масовими виступи були у столиці і Львові.

Марш ще до початку оточив міліцейський кордон, а хлопці у штатському знімали на телекамеру. Ходять чутки, що це представники СБУ, яких бачили вже і раніше на подібних акціях протесту.

Колона скандувала гасла: "Геть міністрів!", "Геть капіталістів!", "Свобода, рівність, студентська солідарність", "Студенти не пробки для дірок в бюджеті", "Бунтуй, кохай, права не віддавай".

Сьогодні ж Кабінет Міністрів ще раз переглянув постанову і вніс до неї чергові зміни.

Про це повідомив заступник міністра освіти та науки Євген Суліма, вийшовши до студентського маршу біля будівлі уряду.

Нагадаємо, 27 серпня Кабінет міністрів України прийняв постанову № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами і закладами системи освіти, що відносяться до державної та комунальної форми власності", у якій йдеться про суттєве розширення платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами.

12 жовтня Кабінет міністрів України скоротив низку платних послуг у вузах, введених раніше, повідомив глава Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Після засідання уряду у вівторок він заявив, що, зокрема, скасована плата за перескладання іспитів, за користування інтернетом і лабораторіями.

Семиноженко підкреслив, що це питання буде під постійним контролем уряду і "багато чого треба переглянути".

Читайте також:

Кабмін скасував частину платних послуг у вузах

Студенти не повірили Януковичу і не відмінили акції протесту

Янукович вимагає скасувати платні послуги у вузах

В Україні розпочинаються студентські акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: