Суд над Макаренком і Діденком поновився

Печерський суд продовжив розгляд "газової справи" колишніх чиновників Ігоря Діденка, Анатолія Макаренка і Тараса Шепітька.

Печерський райсуд Києва 21 липня продовжив розгляд справи щодо колишніх чиновників уряду Юлії Тимошенко.

Колишніх першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз" Ігоря Діденка, главу Державної митної служби Анатолія Макаренка та заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька звинувачують у завданні державі збитків під час розмитнення та розтрати 11 мільярдів кубометрів газу, що нібито належав RosUkrEnergo.

Головує у справі суддя Оксана Царечив. Суд розпочався за відсутності представників телекомпаній та фотокореспондентів. За засіданням спостерігатимуть лише представники друкованих ЗМІ.

Діденко перебуває за ґратами, в той час як Макаренко та Шепітько перебувають у залі суду серед учасників процесу.

Раніше Апеляційний суд Києва звільнив їх з-під варти, а Діденку відмовив у цьому на підставі того, що у підсудного є вид на проживання в Іспанії, до того ж, на волі він може "вплинути на проведення слідчих дій".

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж 8 червня 2010 року зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 11 мільярдів кубів газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі розміром 1,1 мільярда кубів газу.

Влітку-восени 2010 року за розмитнення та витрату цього газу були затримані Діденко, Макаренко та Шепітько.

Адвокати екс-прем'єра Юлії Тимошенко просили Печерський суд об'єднати в одне провадження справи, що стосуються газу RosUkrEnergo і так звану "газову справу" Юлії Тимошенко. Однак суд відхилив це клопотання.

Читайте також:

Суд позбавив Тимошенко захисника за "недостойні висловлювання"

Тимошенко подала на Фірташа в американський суд

Представникам колишньої влади дістались найкомфортніші камери у Лук'янівському СІЗО

Макаренко та Діденко постали перед судом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: