Супрун розповіла, як обрати термометр

Дата публікації
Перегляди
1573
Супрун розповіла, як обрати термометр

pixabay.com

Ртутний термометр з легкістю може зробити температуру вашою найменшою проблемою всього за кілька секунд.

Навіть для такої звичної справи, як поміряти температуру, є багато різних способів і приладів. Від перевіреного ртутного термометра до інфрачервоних сканерів. Як обрати той, що підходить вам або дитині? 

Про це в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун інформує у Facebook.

Навіть для такої звичної справи, як поміряти температуру, є багато різних способів і приладів. Від перевіреного ртутного...

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Кілька важливих меседжів:

➡ Попри те, що багато людей звикли користуватись ртутними термометрами, вони залишаються найбільш небезпечними. Точність вимірювання досить висока, натомість варто й враховувати час — вимірювання з таким приладом потребує його значно більше, аніж, до прикладу, електронним.

➡ Ще дуже слушне зауваження — ртутний термометр з легкістю може зробити температуру вашою найменшою проблемою всього за кілька секунд ➡ Більш сучасні прилади для вимірювання температури мають достатньо переваг, але точність деяких з них поки достатньо не вивчена. Наприклад, інфрачервоні сканери, що вимірюють температуру на поверхні шкіри. Водночас вони досить дорогі.

➡ Під пахвами — не найбільш надійне місце вимірювання температури. Здебільшого це залежить від віку, приладу, що ви використовуєте, та навичок у вимірюванні.

Нагадаємо, що раніше Супрун розповіла про небезпеку вживання антибіотиків