Табачник нагородить найкращих викладачів до Дня української писемності

Міносвіти нагородить переможців конкурсу "Кращий викладач української мови у вищих навчальних закладах України".

До Дня української писемності та мови 9 листопада в залі колегії МОН відбудеться урочисте нагородження викладачів вищих навчальних закладів – переможців конкурсу "Кращий викладач української мови у вищих навчальних закладах України".

На захід запрошено голів методичних об'єднань викладачів філологічних дисциплін вузів І-ІІ р.а., переможців конкурсу, членів журі та оргкомітету конкурсу.

Всеукраїнський конкурс "Кращий викладач української мови вищого навчального закладу України" запроваджено у 2009-2010 навчальному році з метою виявлення і підтримки творчої праці викладачів української мови, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічного досвіду викладачів, підвищення якості підготовки фахівців з дисципліни, сприяння утвердженню української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді.

Нагадаємо, 9 листопада - День української писемності та мови. Свято започатковане в листопаді 1997 року Указом президента Леоніда Кучми "на підтримку ініціативи громадських організацій і з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства".

Відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця, давньоруського письменника-літописця.

Нестор народився у 50-х роках XI століття в Києві. У 17 років став послушником Києво-Печерської лаври. Він став творцем перших зразків давньоруської житійної літератури, написаних у 80-х роках ХІ ст.

Згідно з соціологічними опитуваннями останніх років (зокрема, Центру Разумкова за 2006–2008 рр.), українську мову вважають рідною близько 44% громадян України. Ще близько 29% вважають одночасно рідними українську та російську мову.

Читайте також:

Нацрадіокомпанія проводить у вівторок Всеукраїнський диктант

Фаріон запропонувала депутатам придбати її книжки і повчитися

Київський патріархат виступив проти поширення російської мови

ПР вигадала нове слово, яке дозволить зрозуміти Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: