Тігіпко не збирається повертати "юліну тисячу"

Якихось серйозних робіт по поверненню цих внесків міністерство соцполітики не вело.

Міністерство соціальної політики не веде роботи щодо повернення громадянам попередніх внесків Ощадбанку СРСР.

Про це він заявив на брифінгу віце-прем'єр Сергій Тігіпко, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Тігіпко уточнив, що бюджет на 2012 рік не передбачає витрат на компенсацію громадянам внесків.

На уточнююче питання журналістів, чи може бути переглянута ця норма бюджету, Тігіпко відповів: "Сьогодні важко сказати, що в бюджеті буде переглядатися. Але сьогодні якихось серйозних робіт по поверненню цих внесків моє міністерство точно не вело".

Тігіпко припустив, що цим могло займатися Міністерство фінансів.

У той же час, коментуючи саму ідею повернення внесків, Тігіпко сказав: "Я вважаю, що це правильно. Якщо це зобов'язання держави, то вона має його виконувати. Але зможемо ми це чи зробити ні цього року, сказати складно, рік буде дуже важкий".

Як відомо, раніше президент Віктор Янукович заявив, що уряд має приступити до рішення питання про повернення знецінених внесків громадян найближчим часом.

"Мені постійно задають це питання люди - повернення внесків Ощадбанку СРСР. Я висловив свою точку зору урядові про те, що мене не задовольняє питання про те, що в бюджеті не вистачає грошей. Тому я поставив задачу, щоб до кінця цього року разом з урядом і Національним банком знайшли, зрештою, механізм, увели його в систему і почали цей процес", - підкреслив Янукович у ході поїздки у Варшаву.

Нагадаємо, що у жовтні 1996 року Рада прийняла закон Про держгарантії поновлення заощаджень громадян України, борг по яких був зафіксований у розмірі 131,96 млрд грн. За 15 років із них було виплачено лише 10,6 млрд грн.

У 2008 році рішенням уряду Юлії Тимошенко на виплати з бюджету було виділено 6,061 млрд грн. Вкладникам виплачували по 1 тис. грн, їхнім спадкоємцям - до 500 грн. У наступні два роки було заплановано компенсувати 250 млн грн. Але з них у 2009 році вкладники отримали лише 19,7 млн ​​грн.

Читайте також:

Янукович наказав Азарову знайти гроші під "юліну тисячу"

СП: "Юліні тисячі" будуть повертати ще 400 років

Виплату "юліних тисяч" відклали на невизначений термін

Секретаріат Ющенка назвав виплату "юліних тисяч" фарсом

Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

ВідеоТігіпко не збирається повертати по "Юліній тисячі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: