Тігіпко узяв відпустку і поїхав у Ніццу

Віце-прем’єр узяв відпустку щоб привітати з днем народження дружину, яка зараз знаходиться у Франції.

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко пішов у відпустку за свій рахунок.

"Вчора Сергій Леонідович узяв пару днів за свій рахунок і поїхав вітати дружину з днем народження (їй виповнюється 37 років - ред.), вона зараз знаходиться у відпустці", - повідомило джерело в оточенні Тігіпка.

За даними видання "Сегодня", дружина Тігіпка знаходиться в Ніцці.

Як відомо, днями низка Інтернет-ЗМІ повідомила, що Тігіпко розлучається зі своєю другою дружиною Вікторією Лопатецькою. "Це абсолютна брехня, у них здорові міцні стосунки. А щодо цієї інформації... Я навіть знаю імена і прізвища людей, які працюють зараз проти Тігіпка: їх не називатиму, скажу тільки, що це серйозні люди - ті ж, які в 2004 році запускали інформацію про фатальні наслідки для Тігіпка після виборів", - сказав заступник глави партії "Сильна Україна" Кость Бондаренко.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко одружився з Вікторією Лопатецькою в 2004 році, але шлюб оформив лише в 2009-му. Для 50-річного віце-прем’єра це вже другий шлюб.

Зазначимо також, що в липні віце-прем'єр стверджував, що не має наміру цього року йти у відпустку. "Я у відпустку не ходив і ходити не буду... Подобається працювати", - сказав він.

Читайте також:

Тігіпко розлучається із другою дружиною

У Вітренко порадили Азарову замінити Тігіпка говірким папугою

Комуністи зажадали відставки Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: