Тимошенко хоче страчувати корупціонерів і відрубувати їм руки

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зізналася, що мріє про політику Китаю, де є все що потрібно для боротьби з корупцією.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що кримінальну відповідальність за корупційні дії чиновників слід посилити до довічного ув'язнення.

"Я іноді навіть заздрю Китаю, де за корупцію ви знаєте що: руки відрубують, страта, усе, що потрібно. Ми, безумовно, як європейська країна, не можемо вдаватися до таких способів ... Хоча іноді руки сверблять", - заявила Тимошенко 3 січня.

"Для чиновників, які можуть 140 гектарів землі покласти в кишеню, забрати завод, найпотужнішу електростанцію в сім'ю потягнути - я була б жорсткою, аж до довічного ув'язнення", - сказала глава уряду.

На її думку, поки чиновники "розтягуватимуть країну", Україна не стане привабливою для світу.

Нагадаємо, Віктор Ющенко заявив, що Юлія Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.
"Свобода слова - це те, що журналісти знають назву фірми чоловіка Юлії Тимошенко, яку вона забула", - зазначив президент.

"Свобода слова - це є те, щоб журналісти знали, чи "Вареничну" тітки Юлії Тимошенко у Дніпропетровську не протекціонує прем'єр-міністр, і чи є там парасолька. Оце свобода слова!", - додав Ющенко.

При цьому президент заявив, що Тимошенко "володіє найбільшою офшорною компанією в Кіпрі - але не має навіть "Запорожця".

Ющенко заявив, що, стоячи перед вибором на наступні 5 років, треба врахувати, якими пріоритетами розвитку країни керується майбутній президент держави, а не "жити на бізнес чоловіка і вареники тітки".

"У Києві на вареники не проживеш", - вважає Ющенко, зазначивши, що такі дані випливають, коли проаналізувати декларацію Тимошенко.

Ющенко ще раніше заявляв, що Тимошенко володіє офшорною компанією, проте не назвав місця її розташування і не навів жодних доказів правдивості свого твердження.

Читайте також:

Ющенко наказав ГПУ "тотально перевірити" Тимошенко

США будуть боротися з корупцією в українській владі

При уряді створять посаду "головного антикорупціонера"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: