Тимошенко: наша мета - повернути в роботу влади конституційність

Лідер БЮТ закликала "захистити душу України" і навчити владу поважати Закон. Це, за її словами, мета Комітету захисту України, втілювати в життя яку почнуть вже 11 травня.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що під тиском громадськості та політиків, які увійшли до Комітету захисту України, влада має відновити конституційність своєї роботи.

Про це Тимошенко сказала у понеділок після підписання установчого акту про створення Комітету захисту України, повідомляється на її персональному сайті.

"Мета - відновити конституційність в роботі влади, захистити суверенітет держави, захистити ключові стратегічні напрямки розвитку нашої держави, захистити в тому числі душу України, її культуру, її історію, все, що нам дорого як українцям", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, лідери політичних партій та організацій відклали в сторону всі свої амбіції та об'єдналися задля захисту країни.

Лідер "Батьківщини" також відзначила демократичність засідання ініціативної групи зі створення Комітету захисту України. "Сьогодні було загальне зібрання, яке проходило дуже демократично, яке не було запротокольовано, а це була жива зустріч, живе спілкування, яке закінчилося утворенням одноголосно Комітету захисту України", - додала вона.

"Мені здається, що сьогодні єдність нам потрібна як ніколи. І всі, хто сьогодні здатний до такої єдності – це і є тест на любов до України і на здатність захищати Україну", - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила про намір ініціювати з 17 травня масові акції протесту по всій Україні у випадку, якщо прем'єр-міністр країни Микола Азаров не виступить у Верховній раді зі звітом про підготовку до підписання з Росією договори в сфері енергетики.

У зв'язку з цим Тимошенко закликала громадян прийти під Верховну раду 11 травня і домогтися звіту Азарова в Раді за відповідними проектами договорів.

Підтримати ініціативу лідера БЮТ мають намір і представники інших опозиційних політичних сил України, які підписали напередодні установчий акт про створення Народного комітету захисту України для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни.

Читайте також:

Опозиційні сили створили Комітет захисту України

БЮТ скаржиться, що зі Львова не випускають на мітинг до Києва

Всі рейси маршруток з Кременчука до Києва скасували через мітинг Тимошенко

Опозиція вимагатиме звіту щодо можливих угод між Януковичем та Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: