Тимошенко підготувала план повалення Януковича

Колишній прем'єр-міністр заявила, що її команда працює над створенням "чіткого плану, як конституційним шляхом прибрати владу".

Екс-прем'єр-міністр, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко повідомила про підготовку її командою плану усінення Віктора Януковича з посади президента.

Про це вона сказала у неділю, 30 січня, в ефірі одного з українських телеканалів.

"Сьогодні в Україні поширюється рух опору. Сьогодні всі люди доброї волі об'єднуються. Наша політична команда і я особисто - ми займаємося в Україні об'єднанням людей і відпрацьовуємо чіткий план, як конституційним шляхом цю владу прибрати. Я хочу дати вам надію, що не народився ще такий Янукович, щоб він зміг зруйнувати цілу державу ... Він швидко і конституційно піде від влади", - заявила вона.

До того ж Тимошенко ще раз наголосила на безперспективності об'єднання опозиційних сил в одну партію і закликала припинити дискусію навколо такого можливого об'єднання.

"Я хотіла би зараз звернутися до всіх людей, щоб ви просто знали: технологія "проти всіх" триває, добре оплачується владою, і на неї робляться ставки в майбутньому. Тому треба припинити заклики об'єднання всіх опозиційних сил тому, що об'єднається з деякими департаментами Партії регіонів, які носять просто кодову назву "опозиція", неможливо. Це все одно що об'єднатися з Партією регіонів", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що опозиційні сили, які хотіли об'єднається, вже це зробили.

При цьому вона зазначила, що, на її думку, опозиційними партіями, крім її політсили, зараз є "Народний рух України", "Реформи і порядок", "Народна Самооборона", Європейська партія, Партія захисників Вітчизни.

Згідно з Конституцією, повноваження президента припиняються достроково у разі: відставки, неможливості виконувати свої обов'язки за станом здоров'я, усунення з посади в порядку імпічменту та смерті.

Читайте також:

Тимошенко подарувала Януковичу книгу про диктаторів

Тимошенко пообіцяла власноруч розклеювати агітацію за Януковича

Янукович назвав українську демократію найкращою в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: