Тимошенко подарували астролябію 19 сторіччя

Під час засідання Держкомзему в Житомирі прем'єр-міністру подарували астролябію 1856 року. Антикварний подарунок вручив голова земельного комітету.

Тимошенко в Житомирі
tymoshenko.ua
Тимошенко в Житомирі подарували астролябію
Голова Державного комітету із земельних ресурсів України Олег Кулініч подарував прем'єр-міністру Юлії Тимошенко астролябію 1856 року.

Кулинич передав подарунок прем `єру під час свого виступу в ході засідання Держкомзему з питань видачі держактів на землю в Житомирі.

"Користуючись нагодою, я хотів би вручити Вам ... цей прилад - астролябію, яка "прив'язується" до магнітного меридіану і визначає систему координат та інші. Вибирали спеціально. Цей прилад зроблений в 1865 році", - сказав він.

Разом з тим, Тимошенко подякувала і повідомила, що це для неї несподівано. "Сподіваюся, це мільйон актів (на землю за спрощеною процедурою)", - запитала вона, перед тим як прийняти подарунок, розкритикувавши раніше окремі структури комітету за зволікання з видачею актів на землю.

При цьому вона додала, що "все одно мало актів видано".

"Сподіваюся, що цей прилад, який з 19 сторіччя дає можливість працювати в системі координат, дозволить зрозуміти куди ми йдемо, з ким, коли, яким темпом і з якою навантаженням", - додав Кулинич.

Астролябія - складний кутомірні інструмент для визначення положення зірок. Серед іншого прилад дозволяє визначати час, тривалість дня і ночі, вимірювати горизонтальні кути на поверхні Землі, здійснювати різні математичні обчислення.

Нагадаємо, що нещадвно організатори фестивалю "Чорноморські ігри" в Скадовську подарували прем`єр-міністру Юлії Тимошенко бенгальску тигрицю-альбіноса. Тваринку назвали ТигрЮля та віддали до ялтинського зоопарку "Казка".

Читайте також:

Соратники Ющенка по Майдану закликали його підтримати Тимошенко

Тимошенко впевнена, що вето Ющенка буде подолане

Ющенко дав Тимошенко два дні, щоб знайти гроші на військо

ПР підтримає Тимошенко, якщо Ющенко не дасть мільярд на грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: