Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко попросила Генпрокуратуру перенести її допит

Через неможливість присутності адвоката, Тимошенко попросила слідчого ГПУ перенести допит на 13 січня, на що в прокуратурі погодилися.

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко попросила слідчого ГПУ про перенесення допиту. Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, слідчий задовольнив клопотання Тимошенко.

"Їй було призначено з'явитися як обвинуваченій для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи на 10 січня, але, оскільки вона попросила клопотання перенести на 13 січня у зв'язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання", - повідомили в Генеральній прокуратурі .

Нагадаємо, останній візит Юлії Тимошенко на допит у Головне слідче управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відбувся 5 січня.

5 січня Тимошенко почала ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної проти неї. Вона налічує 17 томів, кожен з яких містить 200-300 сторінок.

Тимошенко пред'явлено звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Читайте також:

Азаров запевнив, що Тимошенко витрачала кіотські гроші не на пенсії

ГПУ змусить Тимошенко ходити на допити попри "примхи і забаганки"

Герман пояснила, чому Тимошенко завжди програє

Залиште свій коментар

Вибір редакції