Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко вимагає зустрічі з Януковичем

Тимошенко вимагає від Януковича зустрітися і поговорити про вибори. Якщо він не прийде, то вона вважатиме його головним ідеологом руйнації виборчого процесу.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича особистої зустрічі, а також забезпечення чесних виборів до місцевих органів влади.

Про це вона сказала у п'ятницю на прес-конференції в Києві.

Тимошенко зауважила, що останні події навколо місцевих виборів дозволяють їй говорити, що виборів в Україні не буде, а лише "підконтрольна Центральна виборча комісія" освятить протоколи, які будуть сфальсифіковані представниками більшості територіальних виборчих комісій.

Як наголосила Тимошенко, партія "Батьківщина" вимагає від Януковича особистої зустрічі для того, аби лідери партії безпосередньо могли розповісти про ситуацію з виборами і надати відповідні документи, у тому числі щодо неправомірних рішень Мін'юсту, Центральної виборчої комісії тощо.

За словами Тимошенко, якщо Янукович відмовиться від такої зустрічі, це буде свідченням того, що він є головним ідеологом руйнації виборчого процесу і безпосередньо очолює цей процес.

Як відомо, раніше у відкритому листі Тимошенко звинуватила Януковича в захопленні партійних осередків і заявила, що її політична сила не бути брати участі у місцевих виборах у чотирьох областях, де створено фальшиві осередки "Батьківщини".

Читайте також:

Тимошенко пригрозила Януковичу бойкотувати вибори за "рейдерство"

Янукович хоче вийти з чистим обличчям після виборів

Тимошенко пригрозила зняти "Батьківщину" з виборів

Відео Тимошенко вимагає зустрічі з Януковичем

Залиште свій коментар

Вибір редакції