Тимошенко знову дала відсіч медикам

Тимошенко знову дала відсіч медикам

Тимошенко у СІЗО не підпускає до себе медиків / Фото: Украинское Фото

Юлія Тимошенко в черговий раз відмовилися від кваліфікованого медогляду не тільки представників МОЗ, а й власного лікаря.

Державна пенітенціарна служба заявила про чергову відмову колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко від проведення додаткового медичного обстеження.

До складу медичної комісії ввійшли фахівці Міністерства охорони здоров'я, Пенітенціарної служби та особистий лікар екс-прем'єра з медсестрою, у Лук'янівському слідчому ізоляторі.

Водночас, за даними Державної пенітенціарному служби, екс-прем'єрові провели корекцію лікування.

З огляду на скарги Тимошенко на здоров'я, керівництво СІЗО з 18 серпня постійно намагається надати екс-прем'єрові кваліфіковану медичну допомогу.

Але незважаючи на це, вона систематично відмовляється від проведення запропонованих обстежень, у тому числі лабораторних та інструментальних, що порушує порядок одержання медичної допомоги особами, взятими під варту.

У зв'язку з такими відмовами Тимошенко неодноразово попереджали про її особисту відповідальність за її стан здоров'я.

Організація медичного супроводу Тимошенко персоналом СІЗО проводиться відповідно до чинної нормативної бази, стан здоров'я Тимошенко під контролем медперсоналу СІЗО.

Як повідомлялося раніше, перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив про те, що життю Тимошенко загрожує серйозна небезпека.

З його слів, її здоров'я продовжує погіршуватися і до захворювання спини додалися старі симптоми - синці на тілі, деякі з яких сягають розміру більш ніж 15 см.

Читайте також:

Червоний хрест проігнорував 15-сантиметрові синці Тимошенко

Слідчі 4 години "катували" лежачу Тимошенко своїми питаннями

Скаргу Тимошенко розглядатимуть судді а-ля Кірєєв

Проти свекра Тимошенко закрили кримінальну справу

Повʼязані теми:

Наступна публікація