Червоний хрест проігнорував 15-сантиметрові синці Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
6602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Червоний хрест проігнорував 15-сантиметрові синці Тимошенко

Червоний хрест відмовляється лікувати Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У Червоному хресті заявили, що ще не контактували з родиною Тимошенко, і відмовилися відповідати на запитання, чи організація має такі наміри.

Міжнародний комітет Червоного хреста не коментує звернення партії "Батьківщина" з проханням втрутитися в ситуацію зі здоров'ям Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших українських політиків, які нині перебувають за ґратами.

"Ми не оприлюднюємо коментарів із приводу конкретних справ. Як правило, і згідно з нашими внутрішніми процедурами, які стосуються всього світу, ми займаємося подібними справами на суто конфіденційних засадах із родинами ув'язнених і владою, якої це стосується", – сказав представник прес-служби Червоного хреста у Женеві Василь Фадєєв.

При цьому він повідомив, що наразі Червоний хрест не контактував із родинами Тимошенко і Луценка, але відмовився відповідати на запитання, чи організація має такі наміри.

Українські опозиціонери звернулися раніше в п'ятницю з відкритим листом до міжнародних гуманітарних організацій із закликом допомогти провести діагностику та лікування Юлії Тимошенко та інших "політичних в'язнів".

В оточенні колишнього прем'єр-міністра повідомляють, що вона вже 15-й день не в змозі самостійно пересуватися.

А за словами одного з лідерів "Батьківщини" Олександра Турчинова, на тілі Тимошенко з'явились великі крововиливи, розмір деяких з них досягає 15 см.

Як повідомлялось, сьогодні, 18 листопада, глава МОЗ Аніщенко заявив, що для проведення ретельного медичного обстеження стану здоров'я Тимошенко поза межами СІЗО необхідне рішення суду.

Читайте також:

Слідчі 4 години "катували" лежачу Тимошенко своїми питаннями

Скаргу Тимошенко розглядатимуть судді а-ля Кірєєв

Проти свекра Тимошенко закрили кримінальну справу

В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація