Рентген Тимошенко буде зроблено лише за рішенням суду

Рентген Тимошенко буде зроблено лише за рішенням суду

Екс-прем’єру встановлено діагноз та призначене лікування, яке їй надається. / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Глава МОЗ заявив, що ані комісія відомства, яка обстежувала Тимошенко в СІЗО, ані саме міністерство не виконує жодних політичних замовлень.

Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко заявляє, що для проведення ретельного медичного обстеження стану здоров’я екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко поза межами СІЗО необхідне рішення суду. Про це Аніщенко заявив під час Години запитань до уряду.

"Щоб обстежити її рентгенологічно та томографічно - для цього потрібне доручення чи рішення Апеляційного суду м. Києва. І ми готові надати допомогу, якщо отримаємо рішення Апеляційного суду", - сказав міністр охорони здоров’я.

Він наголосив, що ані комісія МОЗ, яка проводила обстеження Тимошенко в СІЗО, ані саме міністерство не виконує жодних політичних замовлень.

За словами Аніщенка, керівництво пенітенціарної служби вирішує, кого допускати до Тимошенко для надання медичної допомоги. Він додав, що медики понад 20 разів приходили у СІЗО, щоб обстежити Тимошенко, однак вона погоджувалась на обстеження лише 5 разів.

Екс-прем’єру встановлено діагноз та призначене лікування, яке їй надається.

Міністр охорони здоров’я також зауважив, що у висновках комісії МОЗ надані рекомендації про необхідність проведення Тимошенко магнітно-резонансної томографії.

У свою чергу захисник екс-прем’єра Сергій Власенко спростував слова міністра і попросив надати копію документів, в яких це вказано.

У відповідь міністр охорони здоров’я наголосив, що не збирається сперечатися з Власенком з цього питання.

"Я кажу те, що я добре знаю і що знають мої колеги. Зверніться до суду й отримайте цей документ", - додав міністр, звертаючись до Власенка.

Як відомо, 7 листопада Державна пенітенціарна служба поінформувала, що Юлії Тимошенко важко ходити у зв`язку із загостренням болю в хребті.

Після цього комісія МОЗ "провела дослідження стану здоров`я Тимошенко і дала рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування". Разом з тим фахівці МОЗ, за даними пенітенціарної служби, не виявили медичних протипоказань щодо проведення слідчих дій стосовно Тимошенко.

9 листопада захисник екс-прем`єра Сергій Власенко заявив, що стан здоров`я Тимошенко значно погіршився, і вона не може самостійно ходити.

Перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моїсеєнко сьогодні заявила, що протипоказань для продовження слідчих дій за участю Тимошенко немає.

15 листопада Власенко заявив, що Тимошенко у СІЗО не надають медичну допомогу.

Читайте так:

Слідчі 4 години "катували" лежачу Тимошенко своїми питаннями

Скаргу Тимошенко розглядатимуть судді а-ля Кірєєв

Тимошенко заплели косу, щоб зробити з неї "святу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація