В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

Дата публікації
Перегляди
2993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

Юлія Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Адвокат Сергій Власенко заявив, що не розуміє, навіщо слідчим було у четвер і п’ятницю проводити слідчі дії з Тимошенко, коли вона не має можливості навіть встати з ліжка.

Адвокат екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко називає зловживаннями проведення слідчих дій із хворою Тимошенко у СІЗО. Про це він заявив сьогодні журналістам.

Власенко заявив, що не розуміє, навіщо слідчим було у четвер і п’ятницю проводити слідчі дії з Тимошенко, коли вона не має можливості навіть встати з ліжка.

"Я оцінюю це як зловживання тим становищем, у якому зараз знаходиться Тимошенко", - сказав Власенко.

За його словами, якби Тимошенко перебувала не за гратами, а на волі, то слідчий не наважився б проводити слідчі дії, коли "людина лежить, припустимо, з температурою 37,5". Адвокат додав, що Тимошенко вже протягом 10 днів не має можливості піднятися з ліжка.

Він також зазначив, що про плани слідчого стосовно Тимошенко він дізнається в режимі "сьогодні на сьогодні". Відповідаючи на питання журналістів, чи відомо йому про плани проводити слідчі дії сьогодні, він сказав, що йому про це нічого не відомо і додав, що спробує сьогодні відвідати Тимошенко в СІЗО, якщо "стан здоров’я дозволить їй як мінімум пересуватись".

У той же час заступник голови фракції Андрій Кожем'якін впевнений, що їхню лідерку намагаються фізично знищити.

"В Іспанії колись під час допитів підпалювали ноги, у Росії підвішували на дибу, а у наших фіскалів нова методика — допитувати у камері жінку, яка не може встати. При цьому слідчий зауважує: "Може вам легше стане, якщо я вас допитаю?". Яка мета допитувати Тимошенко у непритомному стані?", - обурився "бютівець".

Нагадаємо, 7 листопада Державна пенітенціарна служба поінформувала, що Тимошенко важко ходити у зв`язку із загостренням болю в хребті. Після цього комісія МОЗ "провела дослідження стану здоров`я Тимошенко і дала рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування".

Разом з тим фахівці МОЗ, за даними пенітенціарної служби, не виявили медичних протипоказань щодо проведення слідчих дій стосовно Тимошенко.

Захисник екс-прем`єра Сергій Власенко заявив, що стан здоров`я Тимошенко значно погіршився, і вона не може самостійно ходити.

11 листопада член комісії МОЗ, доктор медичних наук Олександр Бур’янов заявив, що комісія працює над встановленням остаточного діагнозу Тимошенко, після чого буде визначена тактика її лікування.

Читайте також:

Тимошенко відмовилась пустити кров для обстеження

Тимошенко подарують картину, на якій вона зображена в образі Жанни д'Арк

Литвин: на декриміналізацію "статті Тимошенко" не вистачає голосів

В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

В БЮТ заявили, що Тимошенко не встає з ліжка вже 10 днів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація