Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Юлія Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Лікарі не можуть дійти згоди у визначенні діагнозу, бо не мають можливості провести повноцінну діагностику, впевнена донька Тимошенко.

Члени медичної комісії, які оглядали екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в четвер, 10 листопада, не дійшли єдиної думки щодо її здоров'я і визначення діагнозу.

Про це повідомила дочка екс-прем'єра Євгенія Карр.

"Неможливо визначити, чи це міжхребетна грижа, чи це невралгія, якщо не робити знімків, не робити діагностику в певних клінічних умовах. Тому вони можуть тільки оглянути людину і сказати приблизно діагноз. Вони не можуть точно сказати, тому й розходяться їхні думки", - сказала Карр.

Крім того, вона повідомила, що вже більше тижня не може зустрітися з матір'ю, оскільки, за її словами, екс-прем'єр не може ходити і вставати.

При цьому Карр зазначила, що в умовах СІЗО Тимошенко не може бути надана медична допомога на належному рівні.

"Все, що можливо, я так сподіваюся, робить медичний центр у СІЗО. Вони їй дають якісь знеболюючі, сподіваюся, проводять якусь терапію. Але оскільки особистий лікар не зміг за всі 100 днів після арешту навіть побачитися з Тимошенко, просто взяти якісь прості аналізи, то не можна зараз коментувати взагалі стан її здоров'я. Сип чи утворення, що виникли в неї через тиждень після арешту, залишаються", - сказала Карр.

Нагадаємо, 7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

Комісія Міністерства охорони здоров'я "провела дослідження стану здоров'я Тимошенко і дала рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування".

Разом з тим фахівці МОЗ не виявили медичних протипоказань щодо проведення слідчих дій стосовно Тимошенко.

9 листопада захисник екс-прем'єра Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

11 листопада член комісії МОЗ, доктор медичних наук Олександр Бур'янов заявив, що комісія працює над встановленням остаточного діагнозу Тимошенко, після чого буде визначена тактика її лікування.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Донька Тимошенко розповіла, чому її маму "гноять" у камері

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Повʼязані теми:

Наступна публікація