Тимошенко подарують картину, на якій вона зображена в образі Жанни д'Арк

Тимошенко подарують картину, на якій вона зображена в образі Жанни д'Арк

Юлія Тимошенко в СІЗО. Ілюстрація / Фото: byut.com.ua

Картину намалював американський художник, який живе у злиднях.

Письменник Василь Шкляр прийде до СІЗО, щоб подарувати Юлії Тимошенко картину в день її народження 27 листопада.

Картина інкрустована сріблом, розповів один з активістів "майдану" під Печерським районним судом Києва бард Володимир Гонський.

"27 листопада під Лук'янівське СІЗО прийде Василь Шкляр. Він подарує Юлії Тимошенко картину, яку привіз з Америки. Це картина художника Рема Багаутдіна. У нього дуже цікава біографія. Його батька, волзького татарина, репресували. Рема та його брата виховали в Україні в дитячому притулку. Вони стали повністю українцями за духом. У 72-му році Рем тікає в Америку. Зараз ми шукаємо його брата, який начебто залишився у Києві. Рему зараз 84 роки і він - геніальний український художник - живе в українському поселенні у злиднях. Як я зрозумів, ця картина зі срібла і на ній Юля у шатах Жанни д'Арк. Не знаю точну вартість цієї картини, але це дорогий подарунок", - розповів Гонський.

Нагадаємо,12 листопада учасники акції біля Лук'янівського СІЗО на підтримку екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, яку вже 100 днів утримують під вартою, запустили в небо червоні та білі повітряні кульки з прив'язаними до них свічками.

Як відомо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишню главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Прибічники Тимошенко заспівали під Лук'янівським СІЗО

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

Повʼязані теми:

Наступна публікація