Тимошенко відмовилась пустити кров для обстеження

Дата публікації
Перегляди
932
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко відмовилась пустити кров для обстеження

Тимошенко відмовилась від обстеження / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Лідер БЮТ, не дивлячись на погане самопочуття, відомилась пройти медичне обстеження.

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відмовилася від медичного обстеження, йдеться в повідомленні Державної пенітенціарної служби.

Сьогодні медичні працівники відомства в рамках контролю за станом здоров'я Тимошенко запропонували їй провести лабораторне дослідження крові.

Обстеження мало відбутись у медичних установах Пенітенціарної служби зі збереженням конфіденційності отриманих результатів. Однак, за даними відомства, від запропонованого обстеження Тимошенко відмовилася.

Пенітенціарна служба зазначає, що на сьогодні стан здоров'я екс-прем'єра продовжує контролювати медперсонал Лук'янівського слідчого ізолятора.

Нагадаємо, 11 листопада медкомісія, що проводила обстеження Тимошенко, визнала стан здоров'я екс-прем'єра таким, що дає їй можливість брати участь у слідчих діях.

У свою чергу захист Тимошенко має намір просити Апеляційний суд Києва дозволити провести її обстеження в одній із цивільних медичних установ.

9 листопада депутат БЮТ і адвокат Тимошенко Сергій Власенко після візиту до Тимошенко в СІЗО заявляв про те, що вона не може пересуватися без сторонньої допомоги. Перед цим Пенітенціарна служба заявила про порушення функції ходьби в Тимошенко.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
932
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація