Російських солдат озброять ракетками і воланами для бадмінтону

Російських солдат озброять ракетками і воланами для бадмінтону

Запроваджена Медведєвим мода на бадмінтон добралася і до армії

Міноборони Росії закуповує 10 тисяч ракеток для бадмінтону. Цей вид спорту стане в армії обов'язковим.

Міноборони Росії в 2012 році планує закупити близько 10 тисяч ракеток і десятки тисяч воланів для гри в бадмінтон.

Новий армійський вид спорту першими в обов'язковому порядку почнуть освоювати снайпери.

Забезпечити необхідним інвентарем планується всі військові частини, проте там, де спортзалів немає, грати доведеться тільки влітку. А в кожному з семи сучасних спортивних комплексів, побудованих у військових містечках для призовників, вже є по 10 розмічених майданчиків для бадмінтону, розповіли в Ге6нштабі РФ газеті "Известия".

За словами начальника Управління фізичної підготовки Міноборони полковника Олександра Щепелева, бадмінтон - важлива складова частина спортивно-масової роботи у військових підрозділах.

"Під час гри в бадмінтон задіяні ті ж м'язи, що і під час метання гранат, ножів та інших предметів. Тому цей вид спорту дуже корисний всім без винятку бійцям. Але особливо корисний він буде стрільцям та снайперам, оскільки спостереження за воланчиком тренує очні м'язи, зміцнює серцево-судинну систему і розвиває швидкість реакції", - зазначив Щепелев.

Водночас заступник директора Інституту політичного і військового аналізу Олександр Храмчихін нагадав, що традиційно для розвитку фізичних навичок бійців використовували інші види спорту - атлетичні, "швидкісні" чи командні.

"Бадмінтон - дивний вибір. Він і не атлетичний, і не командний, і не такий вже швидкісний. Для зняття напруги його, звичайно, можна використовувати, але скоріше - в госпіталях, для тих, хто видужує", - вважає експерт.

Нагадаємо, мода на бадмінтон в Росії виникла після того, як президент РФ Дмитро Медведєв розповів у своєму відеоблозі про користь бадмінтону і показово зіграв у нього з прем'єр-міністром Володимиром Путіним.

Незабаром після появи ролика стало відомо, що бадмінтон з 2012 року викладатимуть в російських школах на уроках фізкультури. Тепер цей вид спорту з'явиться і в російській армії.

Читайте також:

Росія взяла на озброєння ракети, здатні підривати метро за фотографією

Медведєв та Путін запровадили в Росії повальну моду на бадмінтон

Росія починає масову підготовку снайперів, здатних вбивати з відстані 1,5 км

Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

Повʼязані теми:

Наступна публікація