Росія взяла на озброєння ракети, здатні підривати метро за фотографією

Дата публікації
Перегляди
5824
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія взяла на озброєння ракети, здатні підривати метро за фотографією

Ракетний комплекс "Іскандер-М"

"Іскандер" навчили цілитися, використовуючи еталонне цифрове зображення. Точність влучності ракети зросла вдвічі. 

Найпотужніший російський оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер" обладнали кореляційною системою наведення. Тепер ракета наводиться за еталонним зображенням і може дістатися навіть метро.

З новою системою точність ракети зросла вдвічі. Це дозволяє знищити будь-який об'єкт противника на поверхні землі та серйозно розширює перелік підземних об'єктів, які гарантовано знищуються, пише газета "Известия" з посиланням на джерело в Генштабі РФ.

Вперше оперативну-тактичну ракету 9М723 модульного багатофункціонального комплексу 9К720 "Іскандер-М" випробували на полігоні Капустін Яр наприкінці минулого тижня.

Суть кореляційної системи наведення полягає в тому, що під час польоту ракети поточне зображення місцевості, яке одержують зовнішні сенсори, порівнюється зі спеціально підготовленим еталонним цифровим зображенням.

"Керована ракета наводилася "за фотографією", тобто еталонне цифрове зображення цілі порівнювався з поточним зображенням", - розповів представник Генштабу.

За його словами, завдяки цьому принципу точність влучення ракети істотно зростає, що насамперед важливо для ураження підземних об'єктів противника, зокрема бункерів.

"З такими характеристиками "Іскандер" зможе дістатися навіть до метро", ​​- заявило джерело видання.

За словами військового експерта, капітана першого рангу у відставці Костянтина Сівкова, завдяки кореляційній системі, яка під час польоту коригує маршрут руху за спеціальними знімками, закладеними в ракету, точність попадання "Іскандера" збільшується до 5 метрів (зараз вона становить 10 метрів, що, на думку фахівців, теж багато).

На початку 2012 року Центр бойового застосування передасть комплекс, який пройшов випробування, дивізіону 26-ї ракетної Німанської бригади (в/ч 54006), що дислокована в Лузі.

Згідно з планами, озвученими на початку року, за держпрограмою озброєнь на 2011-2020 років планується поставити в російську армію 10 ракетних бригад комплексів "Іскандер-М". Всього на озброєння планується взяти 120 комплексів "Іскандер-М".

Читайте також:

Росія розмістить "Іскандери" з прицілом на Прибалтику

З атомного човна в Росії успішно запустили "Булаву"

Росія починає масову підготовку снайперів, здатних вбивати з відстані 1,5 км

Росія створює комплекс ППО, який "знищує все, що ворушиться"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5824
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація