Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До рейтингу найбагатших людей світу, який склав американський журнал "Форбс" 2010-го потрапили ще три українці: Юрій Косюк, Андрій Веревський та Олег Бахматюк.

До рейтингу найбагатших людей світу, який склав американський журнал "Форбс" 2010-го потрапили ще три українці. Це голова правління компанії з виготовлення курятини "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк, власник найбільшого виробництва соняшникової олії "Кернел-груп" Андрій Веревський та Олег Бахматюк, який очолює найкрупнішого виробника яєць "Авангард".

"За останні роки в Україні в агропромисловому комплексі сформувалися потужні холдинги, які мають капіталізацію в кілька сотень мільйонів і навіть понад мільярд доларів, — каже директор департаменту аналітики компанії "Аструм" Олексій Блінов. — Ця капіталізація підтверджена не надуманими бухгалтерськими цифрами — компанії успішно розмістилися на західних біржах. Думаю, журнал "Форбс" готував свою оцінку, відштовхуючись від вартості цих підприємств на західній біржі".

Директор економічних програм Центру Разумкова 55-річний Василь Юрчишин додає, що потрапляння українських представників агропромислового комплексу в рейтинг найбагатших людей світу свідчить про високий потенціал галузі.

Нагадаємо, за даними світового рейтингу мільярдерів від Forbes: найбагатший українець Рінат Ахметов посів 39 місце, його статок оцінюється в 16 млрд доларів.

Читайте також:

 Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

Світовий рейтинг мільярдерів від Forbes: найбагатший українець замикає четвертий десяток

Forbes розкрив три головні секрети мільярдерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції