Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН.ua став доступним для незрячих

15 жовтня в світі відзначають Міжнародний день білої тростини – символу незрячих людей. До цієї дати команда новинного сайту ТСН.ua адаптувала його для незрячих.

Зараз в Україні налічується близько 70 тисяч людей з вадами зору та незрячих.

"Адаптація сайтів для незрячих людей – це не данина світовим трендам, а наш обов'язок. Ми почали цей довгий процес, забезпечивши цій частині нашої аудиторії базовий функціонал, - розповідає головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко. - Тепер наше завдання – постійно його розширювати і зробити сайт доступним і зручним для наших читачів із вадами зору. Ми чекаємо перших відгуків і готові поліпшувати сайт разом з вами".

Нагадаємо, два роки тому ТСН.ua почав трансляцію основного випуску ТСН 19:30 і "ТСН. Тиждень" жестовою мовою. Подивитися всі випуски можна тут https://tsn.ua/vypusky/tsn_z_surdoperekladom.

ТСН.ua - новинний сайт № 1 в українському Інтернеті. Щомісяця понад 4,5 мільйона унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. Більше 60% з них роблять це з мобільних пристроїв. ТСН.ua - лідер серед новинарів у соціальних мережах. Зокрема, в Facebook на сайт підписано 1,1 мільйона користувачів, в YouTube - 700 тисяч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції