У дитсадку на Дніпропетровщині виявили туберкульоз

У дитсадку на Дніпропетровщині виявили туберкульоз

Хворобу діагностовано в 3-річного хлопчика.

У дитячому садочку Кривого Рогу в маленького вихованця виявили відкриту форму туберкульозу. Батьки дітей, що опинилися в зоні ризику, винуватять медиків у допущенні хворого малюка до закладу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер одноліткам хворої дитини батьки щодня міряють температуру та возять малюків на аналізи. Анастасія Окунь хвилюється не лише за маленького сина, але й ненароджену дитину, бо сама на шостому місяці вагітності. "Приходимо за дітьми вечором – і там по факту вже дізнаємося, що з нами у групу ходила дитина з відкритою формою туберкульозу!", - обурена мати вихованця дитячого садочка.

У дитсадку Кривого Рога виявили туберкульоз

У дитсадку Кривого Рога виявили туберкульоз

Усього під загрозою зараження опинилися 27 дітей. "Півроку моя дитина повинна приймати від туберкульозу препарати", - каже інша матір Ольга Ткаченко. Батьків обурює те, що ситуація в дитячому садочку повторюється: раніше від туберкульозу померла мати Сашка, в якого й виявили хворобу. Ця жінка працювала в цьому ж дитячому садочку. "У харчоблоці. У травні їй встановили діагноз. Хлопчик продовжував відвідувати садочок, пройшов медобстеження і сказали, що він здоровий", - розповів батько іншого вихованця дитячого садочка Олександр Чорний. На довідку з тубдиспансеру про здоров'я малюка посилається і медсестра садочку. "Остання довідка була в жовтні", - каже Любов Разумеєва.

Це підтверджує і батько хлопця, який тепер опікується сином один. Чоловік каже, що виконував усі накази лікарів, і жодної підозри, що син заразився, не було. "У нього не було ніяких симптомів, ні температури, ні спітніння – нічого, що описано в літературі", - твердить він. "Контрольна реакція Манту була відтермінована у зв'язку з тим, що дитина захворіла. Після одужання була зроблена реакція Манту, котра викликала побоювання", - каже головний фтизіатр Кривого Рога Тетяна Борачук. Щойно це стало відомо, до дитсадочка приїхала бригада фахівців із санітарної обробки та провела дезінфекцію. Однак решту батьків це не заспокоїло і вони планують звертатися до Мінохорони здоров'я та прокуратури, аби ті розібралися в ситуації.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація