Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові декомунізували станцію метро

Перейменувати станцію просили представники колективу АТ "Турбоатом"

У Харкові станцію метрополітену "Московський проспект" перейменували на станцію "Турбоатом".

Таке рішення сьогодні, 16 жовтня, ухвалили депутати на сесії Харківської міської ради.

Зазначається, що перейменувати станцію просили представники колективу АТ "Турбоатом" - "флагман українського машинобудування".

Станцію "Московський проспект" відкрили 1975 року серед перших семи станцій метро в Харкові. Спочатку її проєктували під назвою "Турбінний завод", але потім закріпили за станцією інший топонім.

Як повідомлялося раніше, міська рада розглянула 19 червня розглянула питання про повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова  За висловилися 59 депутатів – переважно з фракції "Опозиційний блок – Довіряй справам", однак сам Кернес не голосував. Проти були 12 представників "Самопомочі", один депутат від "Солідарності" і один позафракційний – загалом 14 осіб. У поліції вже порушили кримінальне провадження щодо правомірності перейменування проспекту. 

Відео На колишньому проспекті Григоренка у Харкові відновили пам’ятник Жукову

Погруддя активісти гучно знесли ще на початку червня - замість бюсту на постаменті прикріпили національний прапор. Одразу після цього міський голова Геннадій Кернес заявив: потрощеного Жукова відновлять та повернуть на місце. І от, учора надвечір комунальники раптово взялися за роботу. Нове бронзове погруддя на постаменті остаточно закріпили сьогодні вранці.

На колишньому проспекті Григоренка у Харкові відновили пам’ятник Жукову

Залиште свій коментар

Вибір редакції