У Харкові на честь Тимошенко вивели сорт тюльпанів "Юля"

Харківський селекціонер-любитель вважає, що прихильники "Батьківщини" мають саджати ці тюльпани, щоб висловити підтримку Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Прес-служба БЮТ
Юлія Тимошенко
Харківський селекціонер-любитель Юрій Крайник вивів нові сорти тюльпанів, які назвав "прем’єр Тимошенко", "Юля", "губернатор Аваков".

Як повідомив сам Крайник, він симпатизує ВО "Батьківщина", а голову обласної організації партії Арсена Авакова вважає одним з найінтелігентніших політиків України.

Крайник працює інженером в районному відділі "Харківгазу", селекцією захоплюється вже більш як сорок років. За його словами, ідея назвати нові сорти тюльпанів на честь лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко та Авакова з’явилася у нього декілька років тому.

"Я дуже поважаю цих людей, і хотілося щось зробити для них. Але тоді не став це афішувати, адже вони були при владі. Могло скластися враження, що мені щось потрібно. Але я нічого не хочу, мене все влаштовує. Сьогодні ж влада цькує цих людей, то ж я вирішив підтримати їх, як можу. А як я можу? Тільки так", - сказав Крайник.

Коментуючи свої досягнення у справі виведення нових сортів тюльпанів, Крайник зауважив, що оцінювати себе некоректно. Водночас, за словами селекціонера, йому "буде не соромно, коли люди висадять у себе ці сорти тюльпанів".

На його думку, тим самим люди теж підтримають Тимошенко та її соратників. "Нехай вона сильно не переживає, хай що робить ця влада, ставлення до неї таких людей, як я, не зміниться. Менше підтримувати я її не стану, просто буду розуміти, що це політичні репресії", - сказав Крайник.

Читайте також:

Кравчук: Тимошенко стане лідером України, якщо її спробують посадити

Тимошенко найняла американських адвокатів

Бродський висміяв декларацію про доходи Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: