У Харкові до півріччя Закону про інформацію підготували "Абетку для депутатів"

Дата публікації
Перегляди
1424
Поділитись:
WhatsApp
Viber

ДемАльянс представив оригінальні фотографії та тематичні невеличкі віршики, кожен з яких починається з певної букви українського алфавіту.

До півріччя Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Харкові активісти так званого Демократичного Альянсу вирішили підготувати свій "подарунок".

"Абетка ЗАПИТайка" - саме під такою назвою був зроблений фотосюжет, в якому зібрані думки демальянсівців щодо депутатського свавілля, яке відбувається наразі в Україні, та про можливості, які надає Закон про доступ до інформації.

Активісти представили оригінальні фотографії та тематичні невеличкі віршики, кожен з яких починається з певної букви українського алфавіту.

Як говорять у Альянсі, метою проекту є привернення уваги українців до Закону та ілюстрація його ролі у розбудові держави

"Пів року країна живе з Демократичним законом. На "борців за демократію" він точно вплинув. А от чи вплинув на "гарантів демократії"? З тим, що ми думаємо з цього приводу можна познайомитись в алфавітному фотосюжеті" - зазначає Вікторія Черевко, голова харківського ДемАльянсу.

Читайте також:

Депутати Криму хочуть обмежити доступ до інформації

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

ВР відмовилася відкрити українцям доступ до публічної інформації

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1424
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація