У Харкові до півріччя Закону про інформацію підготували "Абетку для депутатів"

ДемАльянс представив оригінальні фотографії та тематичні невеличкі віршики, кожен з яких починається з певної букви українського алфавіту.

До півріччя Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Харкові активісти так званого Демократичного Альянсу вирішили підготувати свій "подарунок".

"Абетка ЗАПИТайка" - саме під такою назвою був зроблений фотосюжет, в якому зібрані думки демальянсівців щодо депутатського свавілля, яке відбувається наразі в Україні, та про можливості, які надає Закон про доступ до інформації.

Активісти представили оригінальні фотографії та тематичні невеличкі віршики, кожен з яких починається з певної букви українського алфавіту.

Як говорять у Альянсі, метою проекту є привернення уваги українців до Закону та ілюстрація його ролі у розбудові держави

"Пів року країна живе з Демократичним законом. На "борців за демократію" він точно вплинув. А от чи вплинув на "гарантів демократії"? З тим, що ми думаємо з цього приводу можна познайомитись в алфавітному фотосюжеті" - зазначає Вікторія Черевко, голова харківського ДемАльянсу.

Читайте також:

Депутати Криму хочуть обмежити доступ до інформації

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

ВР відмовилася відкрити українцям доступ до публічної інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: