У Києві буде введено комендантську годину для дітей

Стежити за дітьми і підлітками будуть міліціонери. Виявивши дитину, вони писатимуть протоколи, штрафуватимуть батьків і залучатимуть їх до суспільних робіт.

Київська влада розробляє законопроект, що передбачає введення комендантської години для дітей. Про це заявила в.о. заступника мера Києва Алла Шлапак.

Таким чином, дітям до 8 років заборонять з'являтися на вулицях без супроводу дорослих після 20:00, 14-річним - з 21:00, а підліткам до 17 років дозволять самостійно гуляти по місту лише до 22:00.

Ідея введення дитячої "комендантської години" виникла у столичної влади ще минулого року. "Ми не могли ввести цю норму, оскільки для цього потрібні зміни в адмінкодексі, а це компетенція Ради. Але до кінця травня законопроект внесемо на розгляд комісій. Підтримка серед депутатів є", - заявила Шлапак.

Стежити за дітьми і підлітками будуть міліціонери. Виявивши дитину, вони писатимуть протоколи, штрафуватимуть батьків і залучатимуть їх до суспільних робіт. Розмір штрафів поки не визначено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська влада ініціює низку рішень, направлених на боротьбу з дитячим алкоголізмом і курінням, у тому числі і введення в столиці "комендантської години" для неповнолітніх у вечірній і нічний час.

Депутати Київради вже вивчали можливість введення в Києві "комендантської години" для підлітків. "Пересування по вулицях столиці дітей до 8 років без супроводу дорослих дозволятиметься до 20:00. Ті, кому 14, зможуть гуляти до 21:00, а підліткам до 17 років дозволять розслаблятися до 22:00. Ми використовували позитивний досвід європейських держав", - наголосили вони.

Разом з тим, заступник мера Києва Віталій Журавський, коментуючи цю ініціативу, заявляв, що "комендантської години" для неповнолітніх у столиці не буде.

Читайте також:

Новий генплан забудови Києва: Хрещатик більше не чіпатимуть

ДАІ хоче прибрати маршрутки з центра Києва, замінивши їх тролейбусами

Фактичне населення Києва перевищує 3 млн людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: