У Києві безкоштовно навчатимуть інформатиці бомжів та наркоманів

Благодійний фонд відкрив у Києві комп'ютерний клас, де навчатиме безпритульних, нарко- та алкозалезних інформатиці та веб-дизайну.

1 вересня в Києві відкрився перший в Україні комп'ютерний клас для бездомних. Також, навчатися в новому класі основам програмування зможуть нарко- та алкозалежні.

За словами президента Всеукраїнського благодійного фонду Соціальне партнерство Артема Макєєва, кожен бажаючий зможе безкоштовно відвідувати заняття.

Професійно оволодівши комп'ютером, бездомні, нарко- та алкозалежні надалі зможуть, опанувавши спеціальністю, стати веб-дизайнерами, програмістами.

Як повідомив Артем Макєєв, програма занять розрахована на вісім курсів, після закінчення якої кожен слухач, в разі успішної здачі іспитів, отримає сертифікат програми Microsoft Unlimited Potential.

Ремонт у кабінеті робили самі бездомні. У комп'ютерному класі десять навчальних місць, оснащених комп'ютерами. Навчати бездомних будуть дипломовані фахівці.

За словами Артема Макєєва, відкриття комп'ютерного класу - один з етапів глобальної стратегії благодійного фонду, яка полягає у соціалізації людини через заволодіння ним новою професією.

"Впровадження такого підходу на державному рівні дозволило б значною мірою вирішити проблему соціалізації бездомних, нарко- та алкозалежних, які бажають повернутися до нормального життя в масштабах всієї країни", - вважає Макєєв.

Читайте також:

Усіх бомжів України поставлять на облік

Колишні наркомани відновлюють українське село

Україна перша в світі по дитячому алкоголізму і друга за боргами перед МВФ

Європейські ЗМІ: в Україні школярі ходять на уроки п'яними, а чоловіки - алкоголіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: