У київському Гідропарку знесуть всі нічні клуби

За розпорядженням міської прокуратури у київському Гідропарку знесуть усі нічні клуби, бари та ларьки.

У київському Гідропарку за розпорядженням міської прокуратури вже знесли бульдозерами нічні клуби Кокос, Казка, на черзі клуб R'n'B beach café.

За рішенням Вищого господарського суду все зносить Київська прокуратура. Зносять всю пляжну лінію до Венеціанського мосту - всі МАФи і всі клуби. Керівники клубів скасовують заплановані концерти та щукають інші, більш безпечні місця для своїх закладів.

В прокуратурі ситуацію не коментують, переносячи відповідальність на виконавця робіт, яким є КП Київблагоустрій, де відмовилися повідомити будь що до офіційної заяви підприємства.

Раніше повідомлялося, що територія Гідропарку буде перетворена на спортивну рекреаційну зону. Планується, що на її базі буде здійснюватися підготовка дитячих команд Києва з різних видів спорту, проведення спортивних заходів та соціальних акцій.

Для цієї мети в Гідропарку пропонується встановити спортивні споруди для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту та організувати додаткову інфраструктуру для відпочинку, спортивних змагань, туризму.

Читайте також:

На Гідропарку з'явиться спортивна зона

Київська влада заборонила в'їзд у Гідропарк і на Труханів острів

Київська прокуратура закриє всі ресторани на Дніпрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: