У Львові відновили цілодобове водопостачання

На поліпшення водопостачання міста витрачено 191 млн грн. Впроваджуватимуть його у районах Львова поетапно.

У Львові запущено систему цілодобового водопостачання. 29 грудня міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження із забезпечення львів’ян цілодобовим водопостачанням, а прем’єр-міністр Юлія Тимошенко дала вказівку головному енергетикові "Львівводоканалу" розпочати подачу води.

"Напередодні Нового року ми мали нагоду запустити цілодобове забезпечення Львова холодною і гарячою водою. Це не просто історична подія, це знакова подія для більшості родин міста Львова, адже розбудова львівських водогонів розпочалась ще 9 березня 1901 року", - зазначила Тимошенко.

Як підкреслила Тимошенко на брифінгу, проблеми з водою у Львові були з 1901 року. Вона повідомила, що на поліпшення водопостачання міста витрачено 191 млн грн а на водопостачання 14 населених пунктів, з яких Львів бере воду, ще 24 млн грн.

Водночас, незважаючи на те, що водопостачання запустили, впроваджуватимуть його у районах Львова поетапно.

Відтак Сихівський район цілодобово отримає холодну воду з 30 грудня, а з 5 січня гарячу воду. Шевченківський район з 30 на 31 січня отримає і холодну, і гарячу воду. Франківський район отримає з 30 грудня холодну воду, а з 5 січня гарячу. Залізничний район отримає з 31 грудня холодну та гарячу воду. У Галицькому та Личаківському районах цілодобове водопостачання буде з 31 грудня.

Читайте також:

Львівських даїшників перевдягнуть у костюми янголів та чортів

У Львові зняли відеокліп про УПА

Під пам’ятник Бандері у Львові підклали гранату

На Галичині Януковича зустріли яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: