У Львові введуть комендантську годину

Дата публікації
Перегляди
4767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові введуть комендантську годину

89% опитаних погодилися, що діти до 14 років не повинні гуляти без дорослих після 22:00.

Міліція Львова виступила за впровадження у місті комендантської години для підлітків.

Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області пропонує обмежити перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях (дискотеки, бари, кафе), а також на вулицях у вечірній час без супроводу дорослих після 22:00 год, а неповнолітніх до 16-ти років – після 23:00 год.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначили у міліції, було проведено анкетування, в якому взяли участь 7 тисяч дорослих мешканців, які мають дітей віком від 10 до 18 років.

89% респондентів підтримали обмеження перебування в громадських місцях та на вулицях неповнолітніх віком до 14 років без супроводу дорослих до 22.00 год. 80% опитаних вважають, що діти до 16 років не повинні гуляти без супроводу після 23.00 год

Аналогічні рішення вже прийняті у Хмельницькій і Житомирській областях, а також у Миколаєві, нагадав начальник Львівського міського управління ГУ МВС Станіслав Броневицький.

"Як батько, я підтримую таку ініціативу. Якщо взяти до уваги статистику дитячої злочинності, яка зросла, то такі заходи посилять відповідальність батьків. Бо немає що робити дитині посеред міста о першій ночі. Діти в нас ходять по нічних клубах, а батьки спокійно сплять, а пізніше шукають винних, якщо щось стається. Звичайно, можуть бути винятки", - зазначив начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Голова батьківського комітету однієї з львівських шкіл також вважає це позитивним рішенням, оскільки "вулиця в нічний час – не місце для дітей".

Відповідно до офіційної інформації, із 144 злочинів, скоєних протягом 2011 року дітьми, пограбувань – 34, розбоїв – 1, крадіжок – 61, злочинів пов'язаних з незаконним обігом наркотиків – 15 (зберігання), збуту наркотичних засобів - 11, умисних тяжких та середньої важкості тілесних ушкоджень – 5, хуліганств – 3, злочинів, пов'язаних із незаконним заволодінням транспортних засобів – 2, вимагань – 1, злочинів за іншими статтями ККУ – 13.

У 75 випадках діти стали жертвами злочинів. 9 дітей постраждали від тяжких та особливо тяжких злочинів. Як правило, злочини, учинені дітьми і проти них, вчиняються у вечірній та нічний час.

Читайте також:

У Львові пасажири випхали водія і викрали маршрутку

Азаров у Львові відкрив "Рибу" та порадів дешевим овочам

У Херсоні влада заборонила собакам гавкати з 22.00 до 8.00

До "пивної циці" у Львові приходять і чоловіки, і жінки

Наступна публікація