Ландік хоче з'ясувати стосунки з "1+1" у Гаазькому суді

Ландік хоче з'ясувати стосунки з "1+1" у Гаазькому суді

Ландік звинувачує журналістів у злочинах проти народу

Скандальний депутат пообіцяв всім журналістам, які висвітлювали його конфлікт з побиттям дівчини, місце на лаві підсудних.

Депутат міськради Роман Ландік збирається з'ясовувати стосунки з каналом "1+1" в Гаазькому суді, йдеться у сюжеті ТСН.

Про свій намір він заявив з-за дверей Луганського суду, який наразі вирішує, хто винен у бійці, що сталася влітку в луганському ресторані "Бакара" між нардепом та моделлю Марією Коршуновою.

Усіх журналістів, які висвітлювали його конфлікт з Коршуновою, підсудний звинуватив у злочині проти народу, громадськості та особистості. І пообіцяв, що журналісти, один за одним, сидітимуть на лаві підсудних.

Тим часом, потерпілі у справі - Марія Коршунова та її подруга Дарина Заєць запросили для участі в процесі ще одного захисника.

На думку Коршунової, Ландік порушив умови мирової угоди, яку сторони підписали ще до початку судових засідань. у ній, зокрема, йшлося про те, що учасники конфлікту не мають претензій один до одного.

Нагадаємо, 1 грудня, Ландік просив притягти до кримінальної відповідальності Марію Коршунову за хуліганські дії, аргументуючи своє бажання тим, що в ресторані "Баккара" з боку Коршунової була спроба вбивства і псування майна.

Ландік зазначав, що Коршунова завдала йому тілесні ушкодження, зокрема, лікар підтвердив травму голови, струс мозку, йому накладали шви. Також було пошкоджено одяг.

Також депутат заявив, що виступає проти присутності представників ЗМІ на наступному засіданні, оскільки преса не досить об'єктивно висвітлює перипетії навколо його справи.

Романа Ландiка звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландiк в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

Читайте також:

Історія хвороби жертви Ландіка зникла з невідомим слідчим

Ландік розповів, як модель порвала на ньому майку за 2 тис. і джинси за 4 тис.

Ландік використав проти Коршунової відомий в усьому світі прийом

Коршунова ексклюзивно для ТСН розкрила подробиці бійки з Ландіком

Роман Ландік збирається з'ясовувати стосунки з каналом "1+1" у Гаазькому суді

Роман Ландік збирається з'ясовувати стосунки з каналом "1+1" у Гаазькому суді

Повʼязані теми:

Наступна публікація