У НАУ представили нового в. о. ректора

До своїх обов'язків вона візьметься вже з сьогоднішнього дня.

Сьогодні зранку, 29 серпня, колективу Національного авіаційного університету України представили нового в.о. ректора.

Про це написав заступник міністра освіти і науки Роман Греба у своєму Facebook.

Таким чином, новим в. о. ректора університету стала Іванова Тамара Вікторівна.

Греба наголосив, що колектив НАУ має сконцентруватися на питаннях підготовки студентів і розвитку науки. При цьому оцінку дій керівництва щодо використання майна ВНЗ мають дати правоохоронні органи. Ці питання не повинні бути основними в діяльності НАУ, перешкоджаючи розвитку ВНЗ.

"Час відійти від війни за майно і перейти до спільної битви за освіту і науку. Авіаційна галузь має величезний потеціал та потребує досвідчених фахівців, та нових наукових розробок", - написав він.

Нагадаємо, під час отримання хабара 26 серпня був затриманий тимчасовий виконувач обов'язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Харченко. Співробітники спецслужби спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч євро. Загалом за підписання наказу про призначення науковця на посаду в навчальному закладі він вимагав 170 тисяч євро. У Міносвіти звільнили Харченка від виконання обов'язків ректора.

Під час обшуків в оселі Харченка виявили близько 5 мільйонів гривень та 9 злитків золота.

Під час обшуку квартири ректора НАУ силовики знайшли мільйони гривень, картки та злитки золота

В оселі 74-річного Володимира Харченка знайшли валюту на суму майже в 5 мільйонів гривень та 10 банківських карток. На фото, які опублікували правоохоронці, видно стоси доларів, євро та гривень. У посадовця також вилучили 9 злитків золота масою від 2 до 20 грамів. Сам фігурант справи нині перебуває у столичній лікарні під охороною. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: