У НАУ представили нового в. о. ректора

До своїх обов'язків вона візьметься вже з сьогоднішнього дня.

Сьогодні зранку, 29 серпня, колективу Національного авіаційного університету України представили нового в.о. ректора.

Про це написав заступник міністра освіти і науки Роман Греба у своєму Facebook.

Таким чином, новим в. о. ректора університету стала Іванова Тамара Вікторівна.

Греба наголосив, що колектив НАУ має сконцентруватися на питаннях підготовки студентів і розвитку науки. При цьому оцінку дій керівництва щодо використання майна ВНЗ мають дати правоохоронні органи. Ці питання не повинні бути основними в діяльності НАУ, перешкоджаючи розвитку ВНЗ.

"Час відійти від війни за майно і перейти до спільної битви за освіту і науку. Авіаційна галузь має величезний потеціал та потребує досвідчених фахівців, та нових наукових розробок", - написав він.

Нагадаємо, під час отримання хабара 26 серпня був затриманий тимчасовий виконувач обов'язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Харченко. Співробітники спецслужби спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч євро. Загалом за підписання наказу про призначення науковця на посаду в навчальному закладі він вимагав 170 тисяч євро. У Міносвіти звільнили Харченка від виконання обов'язків ректора.

Під час обшуків в оселі Харченка виявили близько 5 мільйонів гривень та 9 злитків золота.

ВідеоПід час обшуку квартири ректора НАУ силовики знайшли мільйони гривень, картки та злитки золота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: