У Сімферополі запровадили комендантську годину для підлітків

У Сімферополі дітям та підліткам, молодшим 18 років, заборонили з'являтися на вулиці після 22.00 без супроводу дорослих.

Сімферополь увів комендантську годину для дітей, що не досягли 18 років, з 22:00.

Таке рішення було прийнято на сесії міськради.
Проект підтримали 59 з 67 присутніх у залі депутатів.

Відповідно до рішення, міськрада обмежила перебування дітей без супроводу батьків або осіб, які їх заміняють, з 22 до 6 години в установах та інших об'єктах, призначених для реалізації послуг у сфері торгівлі, громадського харчування, для розваг, дозвілля в громадських місцях міста.

Зокрема, діти не мають перебувати в нічний час на вулицях, стадіонах, у парках і скверах, у дворах і під'їздах житлових будинків, транспорті загального користування, в Інтернет-клубах, барах, ресторанах і магазинах, призначених для реалізації товарів сексуального характеру.

Зі слів мера Сімферополя Геннадія Бабенка, контроль за виконанням рішення міськради покладено на правоохоронні органи.

"Міліція перевірятиме питні заклади, відповідно затримуючи малолітніх дітей, складатиме протокол не на них, а на їх батьків", - заявив Бабенко.

За знаходження дитини на вулиці в нічний час її батьки можуть бути оштрафовані на суму до 1800 гривень.

У червні минулого року Кременчук обмежив для підлітків (13-18 років) щоденне перебування поза домом у нічний час із 22:00.

Раніше Міністерство сім'ї, молоді та спорту ініціювало посилення відповідальності батьків за перебування дітей до 16 років у громадських місцях і на вулиці після 22:00 без супроводу дорослих.

Читайте також:

У Києві планують ввести комендантську годину

В Житомирі запровадили комендантську годину

В Росії ввели комендантську годину для дітей
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: