У Сумах вандали обмалювали мечеть свастиками

Невідомі розмалювали ворота й огорожу мечеті "Баракят" чотирма свастиками чорного і червоного кольору, а також зафарбували мармурову дошку, встановлену біля брами.

У місті Суми невідомі вандали спаплюжили мечеть "Баракят", обмалювавши її фашистською свастикою.

Зазначимо, що мечеть знаходить у процесі будівництва, яким опікується місцева релігійна мусульманська громада.

Як повідомляється, браму і огорожу мечеті на Білопільському шосе невідомі зловмисники обмалювали чотирма знаками фашистської свастики чорного і червоного кольору. Окрім того, вони зафарбували червоною фарбою мармурову дошку, встановлену біля воріт мечеті.

Як заявив журналістам представник духовного управління мусульман України в м. Суми і Сумській області імам-хатиб Хасан, "це більше, ніж хуліганство. Люди, які зробили це, знали, де малюють, що малюють і для кого малюють. Це плювок на адресу мусульман".

При цьому він повідомив, що такий акт вандалізму відбувся тут вперше, і про надзвичайну подію вони повідомили правоохоронні органи.

Зазначимо, що у Сумах мечеть існує більш як вісім років, проте весь цей час вона знаходиться в одноповерховій будівлі. Саме у дворі цього будинку і будується зараз повноцінна мечеть відповідної архітектури, огорожу якої спаплюжили фашистськими символами.

Читайте також:

На Сумщині пам'ятник Леніну обезголовили та вимазали фекаліями

На Черкащині пам’ятник Хмельницькому розмалювали радянськими гаслами

У Росії навпроти храму вивісили Христа, який показує середній палець (відео)

У Полтаві вандали поглумилися над пам'ятником "Скорботної матері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: