Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині в дитсадку зафіксовано спалах небезпечної інфекції

Зазначається, що кількість хворих досягла 27 осіб, діагноз підтвердили в 11.

На Тернопільщині 27 осіб захворіли на сальмонельоз, з них 23 – діти. Про це повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ.

Зазначається, що діагноз підтвердили в 11 осіб.

"Наразі зареєстровано 27 випадків захворювань, з них 23 серед дітей, діагноз підтверджено у 11 хворих. Інші хворі чекають результатів лабораторних досліджень", – повідомляють у лабораторному центрі.

ВідеоНа Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз

На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз у дитсадку. Чотирьох з них довелося госпіталізувати, нині вони вдома. Також захворів і працівник дитсадка. Від сьогодні у приміщенні проводять дезінфекцію. Заклад на карантині. Поки що точну кількість недужих санепідеміологи назвати не можуть.

На Тернопільщині десятеро дітей захворіли на сальмонельоз

За словами фахівців, джерелом зараження були сирі курячі яйця. Так, через неправильне приготування страв та недотримання правил утримання харчоблоку відбулось інфікування.

"Інформація для реагування направлялась до Держпродспоживслужби. Зворотна інформація щодо здійснення дій не отримана. З метою локалізації та ліквідації вогнища сальмонельозу продовжуються здійснюватись комплекс протиепідемічних заходів", – зазначили у центрі. 

Нагадаємо, що у Києві на початку тижня стався спалах кору серед курсантів 4-го курсу Інституту кримінально-виконавчої служби в Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції